Hizmetler

Her Anlamda ve Her Alanda Hizmetinizdeyiz!

E-Ticaret Yazılımı

Diital pazar yerlerinde en popüler sitelerin yanında sizlerin kendi sayfalarınızdan da satışa ihtiyacınız vardır. En uygun fiyata sizlerin alışveriş sitesini kuruyoruz.

Grafik Tasarım

Sizlerin dijital pazar yerinde tanınması ve mağaza profilinizin dikkat çekmesi için logo ve bannera ihtiyacınız vardır. Şirket açılşı sonrasında bu eksikleri sizlere sunmaktayız. Hayalinizdeki logoyu sizler için tasarlıyoruz.

Sanal Ofis

Yapacağınız işinizde fizki bir ofise ihtiyacınız yoksa en ekonomik tercih sanal ofis hizmetidir. Sanal ofis hizmeti ile işiniz için gerekli olan yasal adres teminini sizlere sağlamaktayız. Sizler de şirket açılışlarınızda maliyetleri en aza indirmek için sanal ofis avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Danışmanlık

E-Ticaret mağaza açılışlarınızı dijital pazar yerlerinde gerçekleştiryoruz. Daha sonra satışını yapmayı düşündüğünüz ürünün analizi ve fiyatlandırmanın detayları hakkında sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz

Muhasebe

Kurmayı düşündüğünüz Şahıs, Limited veya Anonim şirketinizin açılışını uzman muhasebe ekimizle uygun fiyata gerçekleştiryoruz.

Sekreterlik

Sanal ofisimizde dilerseniz sizlere telefon tahsisi yaparak gelen telefonları işinde uzman ekibimiz tarafından açarak ve sizlere yönlendiriyoruz. Yine adresinize gelen kargo ve postaları teslim alıyor ve sizleri bilgilendiriyoruz.

Tüm Hakları CenayOfis Aittir